Kaip paruošti odą vestuvėms: kosmetologės atsakymai

Paraudimas, sausumas, išsiplėtusios poros, pablukusi veido spalva – tai odos problemos, kurias sunku užmaskuoti kosmetikos priemonėmis. Norint šventėje atrodyti tobulai, reikia ne tik išsirinkti tobulą vestuvinę suknelę, bet ir bent prieš mėnesį pasikonsultuoti su kosmetologe ir paruošti veidą vestuvėms. Gydytojas parengs veiksmų planą, atsižvelgdamas į odos tipą ir būklę.

suknelesKaip prižiūrėti odą prieš vedybas?

Nuotaka vestuvėse turėtų atrodyti nenugalimai. Ir tam ji turėtų žinoti, kaip paruošti veidą vestuvėms. Yra keletas patikrintų metodų:

  1. Nustokite eksperimentuoti. Merginos vestuvių dieną nori atrodyti tobulai, griebiasi įvairių procedūrų. Ir dažnai jie tai daro paskutinę akimirką. Svarbiausia šiame procese nenusivilti, kad nepakenktumėte savo grožiui. Prieš vestuves kosmetologės rekomenduoja neatlikti jokių naujų procedūrų ir injekcijų, kad būtų išvengta alergijos ir dirginimo.
  2. Daugiau drėkinimo. Svarbus žingsnis ruošiant veidą vestuvėms – drėkinimas. Kuo daugiau odoje bus drėgmės ir kuo ji bus prisotinta maistinių medžiagų, tuo tolygiau kris makiažas, o nuotakos įvaizdis atrodys natūralus ir nesvarus.
  3. Reguliari priežiūra. Nepamirškite apie kasdienę odos priežiūrą – ji turėtų būti reguliari, be pertraukų ir poilsio dienų. Geriau pasikonsultuoti su kosmetologu ir pasirinkti priežiūros priemones pagal odos būklę.
  4. Masažas. Veiksmingas metodas, kuris išsaugos odos jaunatviškumą, pašalins patinimą ir sugrąžins tonusą.

Kaip paruošti nuotaką vestuvėms?

Vestuvės – tai įvykis, kuris išliks atmintyje visam gyvenimui. Prie jos reikia kreiptis labai atsargiai ir žinoti, kaip paruošti veidą prieš vestuves.

Kad šventės dieną oda spindėtų, atkreipkite dėmesį į priežiūrą iš anksto ir atlikite salonines procedūras:

  • Gilus šveitimas ir poliravimas. Pagrindinis procedūrų tikslas – gilus odos regeneravimas, atjauninimas ir valymas. Ypač tokios procedūros rodomos nuotakoms po 35 metų. Jei darote dangos atnaujinimą, palikite apie 2 mėnesius dermos atstatymui. Cheminis pilingas, kaip taisyklė, atliekamas kursais – vidutiniškai 3-5 procedūros, tarp kurių reikia kelių dienų ar net savaitės pertraukų. Todėl šveitimo kursą patartina pradėti likus 3-4 mėnesiams iki vestuvių.Per šį laikotarpį reikėtų vengti saulės spindulių ir lankytis soliariume, nes tai gali išprovokuoti odos hiperpigmentaciją. Procedūroms galite rinktis kelis variantus – cheminį, lazerinį ar ultragarsinį pilingą.
  • Kriomasažas. Šalti skysto azoto garai sugrąžins tonusą ir padės atsikratyti gilių raukšlių, suteiks veidui spindesio. Ši procedūra skirta tiems, kurie nori pašalinti spuogus ir mikrorandelius ant odos, pagerinti medžiagų apykaitą ir regeneraciją ląstelių lygiu. Kriomasažas atliekamas per 10-15 seansų, kurie trunka apie 2 mėnesius.
  • Šalina nešvarumus, normalizuoja riebalinių liaukų veiklą, mažina poras ir bėrimus. Subtiliausias valymo būdas yra ultragarsas. Procedūra minimaliai pažeidžia odą. Ultragarsinį valymą galima atlikti net likus savaitei iki vestuvių.
  • Hialurono rūgšties ir maistinių medžiagų injekcijos prisotina odą, atkuria medžiagų apykaitą ir vandens balansą, išlygina reljefą ir pagerina spalvą. Grožio kokteiliai parenkami individualiai pagal odos tipą.

Nuotakos pasiruošimas

Kiek laiko merginos renkasi – amžinų lyčių nesusipratimų, kaustinių ir gana įžeidžiančių juokelių priežastis. Būtų lengviau tai priimti kaip savaime suprantamą dalyką: vyrai – iš Marso, moterys – iš Veneros.

Raudonojoje planetoje jie prasideda akimirksniu, bet aušros planetoje jie renkasi visą rytą. Bet jei nuotaka ir jaunikis skrenda vienas prie kito, vestuvių dieną jis taip pat ruošis ilgiau nei įprastai ir niekas jai nepratars nė žodžio (net jei nuotakos pasiruošimas trunka kelias valandas!)

Pabaigai

Vestuvių dienos laikas nustatomas minutėmis, tačiau papildomo laiko skyrimas dėl ankstesnio pakilimo yra neteisinga strategija. Pabudusi 6 val. ryto, nuotaka rizikuoja užmigti visą dieną kelyje, o ne mėgautis kiekviena savo vestuvių akimirka.

Geriausias sprendimas būtų apgalvotas stilisto pasirinkimas: profesionalas gali iš anksto numatyti, kiek laiko jam prireiks konkrečiai šukuosenai ir makiažui, atvykti ir viską padaryti per sutartą laiką.

Šaltinis: santuoka.lt

Kiti straipsniai