Ieškome patikimo odontologo? Taip, nes jam patikime savo sveikatą

OdontologasNe vienas iš mūsų esame susidūrę su problema, kai reikia rasti patikimą odontologą. Rodos, jų tiek daug… Kaip žinoti, į kurį odontologą verta kreiptis? Kaip išsirinkti patį geriausią ir tinkamiausią?

Informacijos apie odontologus internete apstu. Galima naršyti oficialiame odontologijos klinikos puslapyje, galima skaityti teigiamus atsiliepimus forumuose, galima rasti ir nusiskundimų tam tikros odontologijos klinikos veikla ar odontologo darbu.

Prieš pradedant paieškas reikėtų atsakyti į klausimą, kas jums yra svarbu renkantis odontologą. Kaina? Nepamirškite, kad šykštus moka du kartus: jei odontologas skelbia mažesnes kainas nei įprasta, greičiausiai jis dirba su pigesnėmis medžiagomis (todėl atlikto darbo kokybė gali kristi). Atstumas nuo namų? Nejaugi tikrai manote, kad arčiausiai namų esanti odontologijos klinika yra pati geriausia? Jei taip – žinoma, kodėl gi ir nesikreipti į ją, jei ne – pagalvokite, ar tikrai atstumas nuo namų yra pats svarbiausias rodiklis. Draugų atsiliepimai? Tai gana patikimas kriterijus, bet, deja, ne visada. Kiekvieno žmogaus poreikiai skirtingi, tad tai, kas vienam yra tinkama ir priimtina, kitam gali visiškai nepatikti. Draugų patarimai yra labai svarbūs, bet nepamirškite, kad jie subjektyvūs, todėl išklausę patarimus pirmiausia nuspręskite, ar verta jais pasikliauti.

Gal visgi svarbiausias kriterijus renkantis patikimą odontologą – kokybė? Neabejojame, kad jūs pageidaujate, kad kiekviena procedūra būtų atlikta saugiai, kad atliktų darbų rezultatai būtų ilgaamžiai, kad odontologas būtų malonus ir visada paisytų jūsų poreikių ir pageidavimų.

Jei ieškote specialisto, kurio darbu liktumėte patenkinti, mes žinome, kaip palengvinti jūsų paieškas. Tinklalapis manoimplantai.lt vienija daug odontologų, dirbančių visoje Lietuvoje. Jis unikalus tuo, kad pagrindinė informacija apie šiuos odontologus (kurių yra maždaug 60) yra sutelkiama vienoje internetinėje svetainėje. Taip jūs ne tik rasite jus dominančią informaciją, bet ir sutaupysite savo laiką.

Pravartu žinoti, kad visi odontologai, kurie dalyvauja manoimplantai.lt yra Tarptautinės implantologijos draugijos (ITI) nariai. Tai didžiausia ir prestižiskiausia organizacija, vienijanti implantologus iš viso pasaulio: svarbiausi jos tikslai – dalinimasis turima patirtimi ir teorinių bei praktinių žinių gilinimas. Tad kiekvienam Lietuvos odontologui, dirbančiam implantologijos srityje, priklausymas šiai organizacijai yra išties reikšmingas.

Mes nebrukame savo nuomonės, kuris odontologas yra pats geriausias, bet paliekame jums laisvę rinktis. Neabejojame, kad, kai susipažinsite su visa tinklalapyje skelbiama informacija, nesunkiai rasite odontologą, geriausiai pateisinantį jūsų lūkesčius. Beliks susitarti dėl pirmojo vizito.

Daugiau informacjos čia:
Klinika dantu-implantai.lt
L. Zamenhofo g. 7, Kaunas 44287
+370 62792689
klinika@dentvalda.lt

I – V 8:00 – 19:00

 

Kiti straipsniai