Krūtų didinimas, kas sudaro kainą?

Krūtų didinimasTikriausiai bent pusė moterų vienaip ar kitaip nėra patenkintos savo krūtine. Vienoms ji per maža, kitoms – per didelė, trečioms – per mažai stangri, ketvirtoms nepatinka jų spenelių forma, spalva ar lokacija. Per maža krūtinė – bene dažniausias moterų, nepatenkintų savo natūraliomis grožybėmis, nusiskundimas, krūtų didinimo kaina – nuo radikalių pokyčių jas bene dažniausiai sustabdantis dalykas.

Nenuostabu, kad į internetinės paieškos laukelį įvedę raktinius žodžius „krūtų didinimas“ ar „krūtų didinimo kaina“ rasime daugybę pasiūlymų kuo greičiau ir už kuo „geresnę kainą“ patobulinti šias savo kūno dalis. Greičiausiai toji „geresnė kaina“ nepasirodys labai maža, tad įdomu – iš ko ji susideda? Galima išskirti keturis pagrindinius krūtų didinimo kainos komponentus: plastikos chirurgo konsultaciją, pačią krūtų didinimo operaciją, pacientės priežiūrą po operacijos grožio klinikoje („lovadienį“) ir specialius rūbus, kuriuos reikia dėvėti dirbtiniu būdu padidinus krūtis.

Grožio specialisto konsultacija

Pirmosios konsultacijos metu plastikos chirurgas prašys išdėstyti savo norus, susijusius su pageidaujamu dirbtinių krūtų dydžiu, forma, vietos, kurioje būtų daromas operacinis pjūvis, pasirinkimu. Jums bus pasiūlyta rinktis iš lašo formos arba apvalių implantų, užpildytų arba silikonu, arba fiziologiniu tirpalu. Kai kuriose grožio klinikose jums gali pasiūlyti ir krūtų didinimą riebalais arba tradicinių implantų ir riebalų užpildo derinį. Sužinosite, kad pjūvį, per kurį į krūtį bus įdedamas implantas, galima daryti trijose vietose – pažastyje, spenelio srityje arba po krūtimi – bei kad pjūvio vieta priklauso nuo pacientės kūno sudėjimo, natūralių krūtų dydžio ir kitų faktorių. Konsultacijos metu jūs taip pat turėsite galimybę pamatyti savo „naujosios“ krūtinės 3D projekciją, kad geriau įsivaizduotumėte, kaip atrodys krūtinė po operacijos.

Krūtų didinimo operacija

Operacijos metu, taikant pilną narkozę, jums bus įdėti krūtų implantai ir (arba) krūtys užpildomos riebalais. Pirmuoju atveju jūsų natūralios krūtys gali būti padidintos net keletu dydžių, antruoju – vos vienu ar dviem, tačiau tokiu būdu padidinta krūtinė atrodo natūraliau. Krūtų didinimo operacijos kaina įvairiose grožio klinikose gali skirtis. Tai priklauso nuo operacijos metu naudojamų medžiagų kokybės, grožio klinikos ir jose dirbančių plastikos chirurgų reputacijos, netgi miesto, kuriame klinika yra įsikūrusi.

Lovadienis klinikoje ir pooperacinė priežiūra

Kurį laiką po krūtų didinimo operacijos krūtinė bus patinusi, ją skaudės. Dėl šios priežasties keletą dienų teks praleisti grožio klinikoje, kad jus galėtų nuolat prižiūrėti jus operavęs plastikos chirurgas, prireikus suleidžiama skausmą malšinančių vaistų.

Pooperacinė liemenėlė

Keletą savaičių po operacijos krūtinę teks labai saugoti: nekelti aukštyn rankų, kad implantai nepasislinktų, vengti fizinio krūvio, dėvėti specialią liemenėlę.

Įvertinusi savo finansines galimybes (beje, krūtinę kai kuriose grožio klinikose galima padidinti ir „išsimokėtinai“), tik jūs galite nuspręsti, ar krūtų didinimo kaina jums „įkandama“, ar naujiems pokyčiams dar teks truputėlį pataupyti.

Kiti straipsniai