4D odos atjauninimas – ir veidui, ir kūnui

4D odos atjauninimo procedūraRaukšlės, randeliai, pigmentinės dėmės, strijos, kiti odos nelygumai – tai problemos, su kuriomis gali susidurti bet kuri moteris ar vyras, nepriklausomai nuo amžiaus. Natūralūs odos gražinimo būdai ir kosmetinės priemonės ne visada gali tinkamai užmaskuoti odos problemas, tuomet tenka kreiptis į grožio paslaugas teikiančias klinikas. Viena iš tokių klinikų siūlomų paslaugų – 4D odos atjauninimas lazeriu.

4D odos atjauninimas – tai technologija, kurios metu oda yra veikiama keturiais skirtingais metodais, vadinamais „Smooth lifting“, „Frac 3“, „Piano“ ir „Superficial“. „Smooth lifting“ procedūra odą veikia iš vidaus ją sustangrindama. „Frac 3“ technologija odą atjaunina stimuliuodama pačius problematiškiausius jos taškus (o sveikų odos vietų nepažeisdama). „Piano“ metodas veikia net pačius giliausius odos sluoksnius lazerio šiluma, taip priversdamas gamintis naujas odos skaidulas (pavyzdžiui, kolageno, kuris yra „atsakingas“ už odos elastingumą ir stangrumą). Galiausiai „Superficial“ technologija suteikia odai natūralaus švytėjimo ir ją išlygina, taip sustiprindama kitų trijų procedūrų poveikį.

4D veido atjauninimo lazeriu procedūra leidžia visiškai pašalinti nedideles raukšleles, o dideles ir gilias raukšles padeda padaryti mažiau matomomis. Veido atjauninimas šiuo būdu leidžia panaikinti pigmentines dėmes ir negilius, nekeloidinius randus (jei paciento organizmas linkęs tokius formuoti, lazerinių procedūrų jam atlikti negalima). Taip pat 4D veido atjauninimo metu oda tampa skaistesnė, švelnesnė ir elastingesnė. Pastebimas procedūros efektas išlieka iki vienerių metų, ją galima kartoti kiekvieną mėnesį.

4D odos atjauninimas tinka ne tik veido, bet ir kitų kūno dalių odai gražinti. Ši technologija naudojama odai po smakru, kaklo sričiai, pilvo, sėdmenų ir šlaunų odai atjauninti. Kuo daugiau kūno ploto siekiama paveikti šios technologijos pagalba, tuo ilgiau trunka procedūros ir jų reikia daugiau, tačiau rezultatais galima džiaugtis dar labiau nei pakoregavus tik vieną odos sritį.

Kuo šis metodas yra pranašesnis už kitus dirbtinius odos atjauninimo metodus – užpildus ir plastines operacijas? Visų pirma, nei 4D veido, nei kitų odos plotų atjauninimo procedūros pacientui nesukelia skausmo, jam nereikia naudoti anastetikų. Antra, oda nėra operuojama ar kitaip chirurgiškai paveikiama – ji atjauninama naudojant pulsuojančias lazerio bangas, todėl po procedūrų nelieka randų. Nors procedūrų metu gali būti jaučiamas nedidelis odos sudirgimas (ji gali parausti, kaisti), tačiau šis lazerio bangų sukeltas poveikis greitai praeina. Dar vienas 4D odos atjauninimo lazeriu pranašumas yra tai, kad jos metu yra veikiami visi odos sluoksniai, o ne tik viršutinis epidermis. Sveikimo periodas po procedūrų yra trumpas, todėl jau po poros dienų galėsite grįžti į darbą ar imtis savo mėgstamos veiklos. Be to, 4D odos atjauninimą galima atlikti bet kuriuo metų laiku.

Atjauninimo procedūros yra saugios, nes jų metu naudojami itin tiksliai veikiantys lazerio spinduliai. Oda papildomai yra saugoma nuo perkaitimo, tad pacientas, apart laikino odos paraudimo, nepatiria jokio šalutinio poveikio. Procedūrų, atliekamų lazerio pagalba, metu nėra pažeidžiamas odos vientisumas, jo šiluma veikia tik problemines odos vietas, bet ne sveikąsias.

Kiti straipsniai