Dantų implantacija kelias į gražią šypseną

Implantacija – greitai besivystanti, aukštos kokybės odontologijos sritis. „Garliavos Odontologijos Centras” (GOC) dantų implantacijos paslaugas atlieka Profesorius, Medicinos mokslų daktaras, Burnos, veido ir žandikaulių chirurgas Gintaras Janužis. Dantų implantacijos metu tam tikri specialūs varžteliai (implantai) pakeičia danties šaknį. Dantų implantacija yra jau prieš keletą dešimtmečių atsiradusi chirurginė operacija, kurios metu suteikiama pagalba dantų netekusiems žmonėms. Dantų implantacija yra efektyvus dantų atstatymo būdas, kuris įmanomas praktiškai visiems.

Graži šypsena su implantaisDantų implantacija tai procesas, kurio metu implantas įsriegiamas į žandikaulio kaulą. Nors gyvename nebe viduramžiais, o viso kūno higiena įskaitant ir burnos yra įdiegiama dar vaikystėje, kažkur visgi padaroma spraga, kadangi sugedusių dantų turėtojų nemažėja. Džiugu, jog naujausios implantologijos technologijos gali pasiūlyti tokias dantų susigrąžinimo priemones, tačiau daug naudingiau būtų ne taisyti pasekmę, o užsiimti priežasties atsiradimo problema. Dantų implantai išgelbėjo daugelį žmonių ne tik nuo estetikos problemų, tačiau pagerino bendrą sveikatą, kuri neatsiejama nuo grožio. Išties, jei jaučiatės gražūs, turbūt ir esate sveiki.

Grįžtant prie implantacijos, svarbu gebėti užkirsti kelią ligos atsiradimui ir plėtojimuisi. Neužtenka tik du kartus per dieną išsivalyti dantis šepetėliu ir pasta. Rekomenduotina naudoti dantų siūlą ir skystį, kuris pasieks šepetėliui sunkiai prieinamas vietas. To įtakoje užkirsite kelią bakterijų dauginimuisi tarpdančiuose. Būtent juose dažniausiai ir veisiasi piktosios bakterijos siekiančios pakenkti Jūsų dantims.

Populiarėjant natūraliai medicinai vis daugiau natūralistų kalba, kad norintys išvengti dantų implantacijos pastaruosius reikia prižiūrėti naudojant natūralius, termiškai neapdorotus augalus. Pastarieji, dar kitaip vadinami žemės vaikai, rekomenduoja dantis valyti medetkų ar ramunėlių antpilu, kuris ne tik balins dantis, bet taip pat palaikys jų sveikatą. Yra teigiančių, jog citrinos rūgštis geba nuvalyti dantų akmenis. Ar net paprasčiausia valgomoji soda atstoja dantų balinimo procesą. Nesvarbu kokias priemones rinksitės norėdami užkirsti dantų ertmės ligoms plėtotis, svarbu laiku suskubti ir kreiptis į „Garliavos Odontologijos Centrą”, kuomet liga alsuoja į nugarą.

Dėl dantų implantacijos priekaištų neturi niekas. Ir pastarieji žemės vaikai nesiūlo jokių natūralių gydymo būdų. Todėl vertėtų pripažinti, kad dantų implantacija yra efektyvus dantų atstatymo būdas. Svarbiausia, jog procedūros metu nenaudojami jokie chemikalai ar priemonės ateityje galinčios sukelti problemų. Operacijos efektyvumas įrodomas puikiomis implantacijos procedūromis, kurių sėkmės rodiklis yra apie 98 procentai.

Ne tik seniems žmonėms prireikia tokio tipo paslaugų. Ne vien apsileidimas sąlygoja dantų implantacijos reikalingumą. Įvairios nelaimės ir genetiškai silpni dantys gali pareikalauti šios chirurginės operacijos. Svarbu neišsigąsti ir kreiptis į odontologą, kol dar nevėlu. Baimės apsilankyti pas daktarą gali būti prarastų dantų priežastimi. Retas dvidešimtmetis nori nešioti įdedamus protezus, kurių nekomfortabiliškumą įrodo vis labiau populiarėjanti dantų implantacija.

Šypsena tai aksesuaras, kurį galite dėvėti šiandien. Norint būti išskirtiniu, nebūtina įsigyti naujo drabužio ar avalynės. Sveika ir graži burnos ertmė tai pasitikėjimo ir savigarbos elementas. Būkite kitokie. Būkite gražūs.

Daugiau informacijos rasite:
UAB Garliavos odontologijos centras
S. Lozoraičio g. 1B, LT-53219 Garliava, Lietuva
Telefonas: +370 690 66636
El. paštas: info@goc.lt

Kiti straipsniai