Kiek reikia lazerio procedūrų tam, kad atsikratytumėte plaukų visam laikui?

Pavasarį ir vasarą nėra nieko geriau, nei leisti laiką lauke ir jausti saulės spindulių šilumą ant odos. Bet jei gyvenate su nepageidaujamais plaukais, odos apnuoginimas gali sukelti diskomforto. Jei galvojote apie plaukų šalinimą lazeriu, dabar yra pats tinkamiausias laikas atsikratyti tų nepageidaujamų plaukų ir jaustis patogiau odoje, kurioje esate.

Kiek seansų jums reikia plaukų šalinimui lazeriu?

Kiekvieno žmogaus kūnas yra skirtingas, o skirtingi biologiniai veiksniai gali turėti įtakos tam, kiek seansų jums reikia norint visiškai pašalinti nepageidaujamus plaukus. Paprastai norint visiškai atsikratyti plaukų, klientams reikalingos maždaug nuo dviejų iki šešių lazerinių procedūrų.

Po pirmojo gydymo galite tikėtis, kad plaukai sumažės maždaug 10–25%. Tęsiant gydymą, slenka vis daugiau plaukų, ir jūs pastebėsite, kad jie toliau auga lėčiau.

Kaip dažnai galite atlikti plaukų šalinimo procedūrą?

Ar plaukų šalinimas lazeriu yra nuolatinis? Jei ne, kiek laiko reikia laukti tarp lazerio procedūrų? Tai priklauso nuo kelių veiksnių, ir gydytojas jums praneš, kiek laiko turėtumėte laukti tarp gydymo. Paprastai klientai gali plaukus šalinti kas keturias ar aštuonias savaites.

Vienas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti ateityje gydant, yra tai, kad plaukai auga ne tuo pačiu greičiu skirtingose ​​kūno dalyse. Jei gydotės srityje, kurioje plaukai greitai auga, pavyzdžiui, viršutinėje lūpoje, lazerio procedūras galite atlikti kas keturias savaites.

Jei jums atliekamos procedūros, susijusios su kūno dalimi, kurioje plaukai auga lėtai, pavyzdžiui, nugara, jums gali būti taikoma tik kas 10–15 savaičių.

Ar tai yra nuolatinis plaukų šalinimas?

Gavę visą lazerio procedūrų rinkinį, jūs atsikratysite plaukų keliems mėnesiams ar net metams. Jei vėl užauginsite plaukus gydomoje vietoje, pastebėsite, kad jie yra kur kas plonesni ir mažiau pastebimi nei plaukai prieš gydymą. Jums gali prireikti retkarčiais atliekamų priežiūros procedūrų, kad liktumėte visai be nepageidaujamų plaukelių.

Ar pašalinimas lazeriu gali padėti išspręsti kitas problemas?

Vienas puikus šalinimo lazeriu privalumas yra tai, kad jis padeda įaugusiems plaukams. Tai stebuklas žmonėms, turintiems įaugusius plaukus, nusiskutus kojas ar bikinio zoną. 

Perėjimas prie šalinimo lazeriu ne tik padės efektyviau ir visam laikui atsikratyti plaukų, bet ir suteiks jums lygesnę odą ir mažiau dirgins.

Per kiek laiko jūsų plaukai nuslinks?

Apdorotos srities plaukai slenka ne iš karto, tačiau jie nuslinks per tam tikrą laiką: paprastai nuo dienos iki savaičių. Plaukų augimas vyksta ciklais, o pakartotinės procedūros geriausiai veikia, kai jos nukreipiamos į folikulus naujo augimo stadijoje.

Toliau gydantis, plaukai ir toliau slinks, kol jų nebeliks. Jums gali prireikti priežiūros po lazerio procedūrų, kad rezultatas būtų ilgalaikis.

Kurioms kūno dalims galima atlikti plaukų šalinimą lazeriu?

Dažniausios nepageidaujamų plaukų šalinimo lazeriu procedūros yra kojos, pažastys, viršutinė lūpa, smakras ir bikinio linija. Tai sakant, jūs iš esmės galite atlikti šį gydymą bet kurioje kūno vietoje, išskyrus akių vokus ir aplinkines sritis.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme plaukų šalinimo procedūrą lazeriu bei akcentavome dėmesį į tai kiek reikia elektroepiliacijos procedūrų tam, kad atsikratytumėte plaukų visam laikui.
Informacija yra parengta vadovaujantis epil.lt medžiaga.

Kiti straipsniai