Kaip jums gali pasitarnauti dantų implantai

Danties implantasKam reikalingi dantų implantai? Pats elementariausias atsakymas – tam, kad jūsų burnoje vėl būtų visi dantys (kaip senais gerais laikais). Visgi kai kurie iš karto pradeda purkštauti: „aš geriau gyvensiu neturėdamas kelių dantų negu mokėsiu tokius didžiulius pinigus už procedūrą, kuri man nėra būtina“. Ar jūs irgi sutinkate su tokia nuomone? Mes drįstume paprieštarauti: dantų implantai gali pagerinti jūsų gyvenimo kokybę. Netikite? Bent jau išklausykite mūsų argumentus.

  1. Visų pirma, jei jūsų burnoje vėl bus visi dantys, ženkliai pagerės kramtymo kokybė. Tikriausiai ne kartą esate susidūręs su situacija, kai norėdavote kokio nors maisto, bet dėl prastos dantų būklės negalėdavote jo valgyti? Kaip tada jautėtės? Neabejojame, kad prastai, ypač tuo atveju, jei jūsų mėgstamu maistu gardžiuodavosi kiti šalia esantys žmonės. Negi nenorėtumėte vėl valgyti riešutus, obuolius, kriaušes ir kitą kietą maistą? Patikėkite, kai jūsų dantys bus atkurti, jūs negalėsite suprasti, kaip iki šiol galėjote gyventi stokodamas dantų!
  2. Estetinė jūsų dantų išvaizda bus žymiai geresnė. Turbūt sutiksite, kad „skylėta“ dantų eilė atrodo išties nemaloniai… Ypač dabartiniais laikais, kai patraukli žmogaus išvaizda yra taip išaukštinama. Tik įsivaizduokite: vėl galėsite drąsiai šypsotis visiems aplinkiniams! Nebereikės bijoti, kad kiti žmonės pasibjaurės jūsų bedante šypsena. O gal jūs esate iš tų žmonių, kurie savo šypseną slepia visais įmanomais būdais? Negi jums neatsibodo šypsotis nerodant dantų? Negi nepavargote nuo nuolatinio šypsenos dangstymo ir slėpimo? Ar dar prisimenate, kada paskutinį kartą nuoširdžiai juokėtės?
  3. Dantų implantai padidins jūsų pasitikėjimą savimi. Kai galėsite drąsiai kalbėti, šypsotis ir juoktis, jausitės puikiai, o tai atsispindės ir jūsų elgesyje. Savimi pasitikintis žmogus – ir gražesnis, ir patrauklesnis, ir sėkmingesnis. Juk savo svajonėse būtent taip save ir įsivaizduojate?
  4. Dantų implantai – ilgalaikė investicija. Kartą prisiruošęs susitvarkyti savo dantis rezultatais džiaugsitės dar ilgai ilgai. Ar žinojote, kad dantų implantai gali tarnauti net keliasdešimt metų? Jei tik juos tinkamai prižiūrėsite, nuostabi šypsena bus ilgametė jūsų palydovė. Sutikite, tada ir dantų implantų kaina neatrodo tokia baisiai didelė. Gal procedūrų metu ir atrodys, jog jūsų piniginė stipriai palengvėjo, bet po kelių metų jau būsite apie tai pamiršę. Jums rūpės kitas klausimas: kodėl taip ilgai laukėte, kad dantų implantacija būtų atlikta?

Žinoma, mes neteigiame, kad dantų implantai – jūsų raktas į sėkmę (nors dažnai nutinka būtent taip). Mes tik norime parodyti, kad dantų implantacija gali ženkliai pagerinti jūsų gyvenimo kokybę. Kiekvienas žmogus vertas to, kas geriausia, ir jūs – tikrai ne išimtis.

Kiti straipsniai