Šarūno Permino paskaita: sužinokite daugiau apie klinikos personalo ir finansų valdymą

Šarūnas Perminas paskaitojeImplantologijos centras organizuoja klinikų vadovams bei savininkams skirtus mokymus, kuriuos ves šios klinikos konsultantas, UAB „MED GRUPĖ“ valdybos pirmininkas, pats vadovaujantis klinikai, Šarūnas Perminas. Paskaitos ir ją lydinčių praktinių užsiėmimų tikslas – susipažinimas su efektyvių instrumentų, padedančių valdyti odontologijos klinikos kasdieninę veiklą, taikymu. Pagrindiniai klausimai, kuriuos aptars lektorius – klinikos atlyginimų ir mokesčių politika, siūlomų procedūrų kainynas ir medžiagų, reikalingų joms atlikti, valdymas.

Šarūno Permino mokymai skirti tam, kad klinikų vadovai ieškotų ir atrastų naujus būdus, kurie padėtų padidinti savo vystomo verslo pelningumą. Paskaitos dalyviai ne tik gaus naujų teorinių žinių, bet ir praturtins savo turimą dokumentaciją realioje veikloje pritaikomomis ir savo įmonės veiklą įvertinti padėsiančiomis ataskaitų formomis bei naudojimosi jomis instrukcijomis.

Lektorius Šarūnas Perminas savo paskaitoje analizuos, kaip organizuojami klinikos veiklos planavimas ir kontrolė, kokie valdymo sprendimai svarbiausi turint aiškius įmonės finansinės veiklos rezultatus, kaip nustatomos ir kuo skiriasi pagalbinio personalo bei gydytojų ir jų asistentų darbo užmokesčio sistemos, kokia yra procedūrų kainynų formulavimo logika, kokia yra buhalterinių programų, taikomų tvarkant įmonės finansus, reikšmė. Taip pat bus aptariami personalo įdarbinimo ir jo motyvacijos klausimai. Taigi, paskaita bus įdomi ne tik klinikų direktoriams, bet ir finansų specialistams, personalo vadovams.

Šarūnas Perminas supažindins su lengvai pildomomis ataskaitų formomis, kuriose galima matyti kiekvieno mėnesio pajamas ir pelną tiek vertinant atskirų gydytojų, tiek vieno kabineto, tiek visos klinikos darbą. Šios ataskaitos padės suprasti, kaip pasiskirsto nekilnojamojo turto nuomos, medicininės įrangos ir medžiagų pirkimo bei klinikos darbuotojų išlaikymo kaštai.

Paskaitoje taip pat bus aptariama, kaip efektyviai paskirstyti išlaidas darbuotojų samdai, motyvavimui, reklamai. Itin daug dėmesio bus skiriama darbo užmokesčio nustatymui pagal rinkoje priimtas žaidymo taisykles. Šarūnas Perminas ves diskusiją tema „kiek reikia ir kiek galima mokėti darbuotojams, kaip su jais susitarti?“.

Tiek įmonių vadovams, tiek personalo specialistams bus įdomu išgirsti, kaip veikia pacientų psichologija priimant sprendimą dėl kainų ir kuo skiriasi „kainynas pacientams“ ir „kainynas sau“. Taip pat bus kalbama apie nuolaidų, taikomų klinikos klientams, valdymą, pateikiami klinikose jau naudojamų procedūrų kainynų pavyzdžiai. Klinikos darbuotojų motyvacijos didinimas per teisingą darbų paskirstymą ir premijavimo sistemos taikymą – dar viena aktuali tema, kuri bus analizuojama lektoriaus paskaitoje.

Įmonės finansų direktoriui ar buhalteriui paskaitoje taip pat bus ką veikti – bus aptariamos veiklos ataskaitų ir buhalterinės programos sąsajos, pagrindiniai reikalavimai tiek buhalteriui ar kitam finansų specialistui, tiek jo naudojamai buhalterinei programai. Šarūno Permino mokymai padės atsakyti į klausimus „ar turiu pakankamai išteklių plėstis?“, „kaip galėčiau sutaupyti?“, „kaip efektyviai suvaldyti skolas?“.

Kiti straipsniai