Odontologijos paslaugų kainos. Kodėl kokybė kainuoja?

Šiais laikais galima išspręsti beveik bet kokias dantų ertmės problemas. Tai, žinoma, džiugina. Jeigu anksčiau skyrėte savo burnos ertmei per mažai laiko – tai nereiškia, kol šios nuodėmės negali būti atperkamos apsilankymu pas specialistą, kuris išspręs beveik bet kokias galimas sveikatos problemas.

DE protezavimasIšties, odontologijos klinika šiuo metu siūlo labai daug įvairių paslaugų, kurios gali padėti susigrąžinti šypseną net ir tokiu atveju, jeigu šiuo metu ji atrodo labai pavargusi. Visgi, daugelį domina kainos, kadangi kalbos apie jas – dažnai vienos imliausių. Patrauklų kainos bei kokybės santykį Kaune siūlo klinika “Dantų estetika”, tad čia ir siūlome užsukti, kai reikia pagalbos.

Kas lemia paslaugų kainas?

Paslaugų kainos kinta priklausomai nuo kokybės. Kinta ir specialistų kompetencija, kurie atlieka paslaugas, ir tuo pačiu medžiagos, įranga, kuri yra naudojama. Kadangi dantys yra gana jautri sfera, kuri reikalauja ne tik kasdienio dėmesio, tačiau ir specialisto pagalbos – jau geriau kartą investuoti kiek daugiau, tačiau būti ramiu, kad rasite tokią kokybę, kurios Jums labiausiai reikia, tokią, kuri užtikrins, kad Jūsų dantys bus gražūs bei sveiki. 

Žinoma, paslaugų kainos gali labai varijuoti, tačiau visada siūlome vengti tų, kurie jas teikia ypač pigiai. Tikėtina, kad kokybė bus blogesnė ir tuo pačiu kartą susitvarkius dantis – greitu metu vėl teks ieškoti pagalbos. Dažnai pigiau paslaugas siūlo tie, kurie jas atlieka nelegaliai. Tai – pavojus Jūsų sveikatai.

Valstybinėse klinikose – pigiau

Lyginant kainas dažniausiai į akis pirmiausia patenka tai, kad valstybinėse klinikose kainos yra mažesnės. Kodėl? Pirmiausia dėl to, kad čia naudojama ne tokia inovatyvi įranga. Būtent tokiose vietose dažniausiai ir auginamos šios sferos specialistų baimės, kuriuos vėliau atgraso nuo lankymosi klinikoje apskritai. Kadangi šios sferos specialistai dažniausiai “kviečia į susitikimus” vos kartą per metus – geriau eiti ten, kur kokybė ir bendravimas – bus patys maloniausi.

Išsimokėjimo galimybės

Daugelis privačių klinikų suteikia galimybę atsiskaityti už paslaugas išsimokėtinai. Žinoma, tokia galimybė labai džiugina, kadangi galima susitvarkyti dantis dabar, tačiau išsimokėti už juos gana mažomis sumomis, kurios yra suderinamos su kiekvieno asmens poreikiais.

Išsimokėjimo paslaugas siūlo klinika tiesiogiai arba per paskolų įmones. Sunku atsakyti, kuris variantas yra geresnis. Tačiau faktas tai, kad geriau tvarkyti dantis kuo greičiau, o ne tada, kai santaupų turėsite tiek, kiek reikia. Kuo ilgiau lauksite – tuo Jūsų burnos ertmės problemos darysis vis didesnės, o tai, žinoma, didelė problema, kurios tvarkymas vėliau bus brangesnis.

Domėkitės kompensacijomis

Galiausiai reikia nepamiršti, kad valstybė taip pat stengiasi padėti žmonėms, tad siūlo įvairias kompensacijas, kurios yra taikomos tam tikriems asmenims. Pavyzdžiui, ne visi žino, tačiau nemokamai protezavimas yra siūlomas asmenims iki 18-os metų, taip pat, našlaičiams, senyvo amžiaus asmenims. Ir tikrai nereikia dėl procedūros tartis su valstybinėmis įstaigomis, kadangi privačios taip pat teikia jas nemokamai.

Dėl Jums labiausiai tinkamų paslaugų siūlome tartis su ta klinika, kuri Jums patinka ir joje dirbantys specialistai supažindins su paslaugomis, kurios taikomos.

Nuostabi šypsena džiugina ne tik kitus, tačiau taip pat ir tos šypsenos savininką. Džiugu, kad šiuo metu yra ne tik daug klinikų, kurios siūlo savo paslaugas, tačiau ir jose itin platus atliekamų darbų spektras, kuris padės kiekvienam vėl šypsotis sveikai bei gražiai.

Šaltinis:

Dantų protezavimas klinikoje „Dantų Estetika”

Kontaktinis telefonas: +370 600 25559
El.paštas info@dantuestetika.lt
Adresas: Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas

Kiti straipsniai