Šuniui staiga pasidarė blogai. Reikalinga skubi pagalba

Daugeliui žmonių šuo yra geriausias draugas, kuris visada šalia, niekada nepalieka, kuris nori žaisti, mus myli ir dėl to mes norime jam atsidėkoti tuo pačiu. Tiesa mūsų padėka geriausiam draugui turėtų pasireikšti ne tik žaidimus, tačiau taip pat ir per visokeriopą pagalbą, kuri labiausiai reikalinga, kai gyvūnas suserga.

Jeigu Jums reikalinga skubi pagalba šunims – tokiu atveju svarbiausia yra kuo greičiau kreiptis į specialistus, kurie gali padėti sutvarkyti bet kokias iškilusias sveikatos problemas. Skubią pagalbą teikia „Siauro Šnauceris“, kurie dažnai pristatomi kaip geriausia klinika visoje Lietuvoje. Apie tai, kokie turi būti tolimesni žingsniai – pasakoja veterinaras Vytautas Siaurys.

Skubi budinčios veterinarijos pagalba

Pirmiausia siūlome kuo skubiau ieškoti klinikos, kuri gali padėti Jums išspręsti kilusias šuns sveikatos problemas. Šiuo metu klinikų tikrai gana daug, tačiau ne visada dirba budinčiu grafiku. Jeigu šuniui blogą pasidarė savaitgalį arba nakties metu – tokiu atveju labai svarbu, kad būtų randama veterinarija, kurioje specialistas gali suteikti pagalbą bet kada.

skubi veterinaro pagalbaMums labai svarbu, kad kiekvienas gyvūnas, kuriam tuo metu reikia pagalbos, ją gautų. Štai todėl siūlome reaguoti kuo greičiau, nes mes dirbame ilgomis valandomis, lanksčiu grafiku, kad tik šeimininkai pasirūpintų šunimi“,- atvirauja Vytautas Siaurys.

Jeigu neturite galimybės šuns nuvežti iki klinikos – tokiu atveju visada galima ieškoti tokios klinikos, kurios specialistai atvyksta iki namų. Vėlgi, ne visi teikia tokią paslaugą, tačiau esame tikri, kad didesnių miestų gyventojams dažniausiai rasti pagalbą nebus sunku.

Neduokite naminių vaistų

Labai blogai daro tie žmonės, kurie galvoja kad jiems skirti vaistai taip pat gali padėti ir šuniui. „Tenka girdėti labai daug liūdnų istorijų apie tai, kaip žmonės bando išgydyti šuns naminiais vaistais, tai yra tokiais, kurie yra ne tik skirti žmonėms, tačiau taip pat ir kurti pačių žmonių. Deja, tai dar greičiau sugadina šuns sveikatą ir tokios istorijos – ne visada pamoko net ir labai savo šunis mylinčius šeimininkus“,- atvirauja veterinaras.

Šunims jokiu būdu negalima duoti tų vaistų, kurie yra skirti žmogui. Jau nekalbame apie tai, kad duodami tokie, kurie kurti pačių žmonių, net ir arbatžolės. Šunims, kitiems gyvūnams yra specialiai jiems kurti vaistai, kurie gali padėti susitvarkyti su sveikatos problemomis. Tuos vaistukus paskiria veterinaras, tad labai svarbu, kad būtų laikomasi instrukcijų, kurios pateikiamos. Tik tokiu atveju liga bus nugalėta.

Leiskite ilsėtis

Kai kurie supanikavę, kad jų šuniui yra kažkas blogai – stengiasi jį padaryti aktyvesniu, žiūri, kaip jis reaguoja į žaidimus. Nereikia gyvūno aktyvinti, kai matyti, kad jam yra blogai. Šuo tikrai visada nori žaisti su šeimininku ir net tokiu atveju, kai jaučiasi blogai – bandys tai daryti. Taip galima sukelti jo sveikatai dar daugiau problemų, kadangi niekada negalite būti tikras – kas jam yra. Svarbiausia šuniui duoti kuo daugiau ramybės.

Patiesite jam užtiesalą, kur jis gulės, kol bus vežamas iki klinikos. Visada glostykite ir kalbėkite gražius žodžius. Šuniui labai svarbu, kad šeimininkas būtų šalia, kadangi jo buvimas – gydo. Nepalikite šuns vieno pas veterinarą, būkite taip ilgai, kaip tik yra įmanoma.

Gyvūnai kasdien mums suteikia daug džiaugsmo, tad atsidėkodami turime jiems skirti kuo daugiau dėmesio. Svarbiausia rūpintis jais ir suteikti tokią pagalbą, kai jos labiausiai reikia ir tuo pačiu tokią, kurios pats sau šuo suteikti negali.

Skubią pagalbą suteiks:

Veterinarijos klinika „Siaurio Šnauceris”
Pramonės pr. 36A, LT-50348, Kaunas
+37065555818
info@snaucerisvet.lt
I-V 9:00 – 20:00

Kiti straipsniai