Penkios savybės, būdingos gerai ginekologei

Šiuolaikiniai gydytojai žino: vien tiksliai nustatyti diagnozę ir išrašyti tinkamų vaistų nebeužtenka, kad pacientai įvairiose internetinėse atsiliepimų apie gydytojus svetainėse įvertintų juos penkiomis žvaigždutėmis. Išlikti populiariu tarp pacientų ir turėti savo klientų ratą sudėtinga įvairių sričių sveikatos specialistams, tačiau tam tikrų profesijų gydytojams yra dar sunkiau. Viena iš tokių profesijų – gydytoja ginekologė. Kokiomis savybėmis turi pasižymėti šios srities specialistė, kad galėtume ją pavadinti „gera ginekologe“?

Ginekologė ir pacientėJos nereikia ilgai laukti, tačiau ji skiria pakankamai laiko

Gera ginekologė žino, jog jos klientės yra jautrios, o jų problemos joms – pačios svarbiausios. Jos – ir darbuotojos, ir mamos, ir žmonos, todėl turi daugybę pareigų ir mažai laiko. Gydytoja, kuriai rūpi jos pacientės (ir jos, kaip reputacija) neverčia savo pacienčių laukti trisdešimt minučių nuo paskirto laiko pradžios.

Nors gera ginekologė moka apskaičiuoti kiekvienai konsultacijai skirtą laiką, ji nesistengia jo taupyti papildomos pertraukėlės sau sąskaita. Tokia specialistė skiria pakankamai laiko kiekvienos pacientės problemai išspręsti.

Ji nuoširdžiai domisi, kaip jaučiasi pacientė

Gerai savo darbą atliekanti ginekologė geba suderinti profesionalumą ir paprastą žmogiškumą. Tai reiškia, kad ji negaišta laiko klausydamasi pacienčių meilės istorijų ir diagnozės nustatymui nereikalingų detalių, tačiau nuoširdžiai domisi, kaip moteris jaučiasi, būdama jos kabinete. Ginekologo kėdė ir apžiūros metu naudojami medicininiai instrumentai kai kurioms pacientėms kelia itin didelį diskomfortą. Todėl gydytoja turi sugebėti būti atidi pacientės savijautai ir pasistengti, kad vizitas pas ją keltų kuo mažiau nemalonių pojūčių.

Ji atsako į visus rūpimus klausimus

Gera ginekologė yra kantri ir nenutaiso ironiškos mimikos, kai jos paklausia apie dalykus, kuriuos, jos manymu, turėtų žinoti kiekviena moteris. Jaunų merginų ir pirmą kartą kūdikio besilaukiančių moterų švietimas – daug kantrybės reikalaujantis darbas, tačiau tikrai profesionali ginekologė jį atlieka su džiaugsmu.

Ji skiria veiksmingą gydymą

Atsižvelgdama į individualią kiekvienos moters situaciją, gerai savo darbą atliekanti ginekologė skiria jai tinkamiausią gydymą. Ji nepaiso to, kad populiaraus, tačiau ne tokio veiksmingo vaisto skyrimas jai užtikrintų farmacininkų dovanas. Jei pacientė negrįžta į jos kabinetą lydima pasikartojančios problemos, ji džiaugiasi ją išgydžiusi.

Ją rekomenduoja

Jeigu ieškodamos ginekologės Kaune ar kitame mieste ir užsukusios į internetinę svetainę, kurioje talpinamos įvairių gydytojų rekomendacijos, matote, kad ginekologė, į kurią norite kreiptis, yra gerai įvertinta bent keleto skirtingų moterų, galite būti rami – ji yra gera ginekologė. Parašyti blogą atsiliepimą apie nepasitenkinimą sukėlusį gydytoją žmonėms yra kur kas lengviau negu pagirti puikiai savo darbą atliekantį specialistą, tad jei net kelios moterys nepatingėjo to padaryti, vadinasi, ji iš tikrųjų gera.

Kiti straipsniai