Dantų implantai: ar kaina atitinka kokybę?

Dantų implantų kaina„Kiek kainuoja dantų implantai?“ – tai klausimas, kurį iš karto užduoda pacientas, kuriam yra pasiūloma restauruoti dantis implantacijos būdu. Kai kuriuos pacientus kaina išgąsdina, kiti supranta, kad dantų implantų kaina yra reali, bet ne dirbtinai užkelta. Juk dantų implantacijos kokybė yra labai aukšta. Pabandysime tai įrodyti.

Dantų implantai bei kitos naudojamos medžiagos – tik aukščiausios kokybės
Ar žinote, kiek laiko trunka pagaminti danties implantą? Kaip visa tai atliekama? Vis dar daroma daugybė mokslinių tyrimų norint, kad dantų implantai būtų kuo kokybiškesni. Pats gamybos procesas – ilgas, kruopštus, reikalaujantis nuolatinės priežiūros (turi būti laikomasi visų saugumo ir higienos reikalavimų – tik taip užtikrinama, kad danties implantas nealergizuos, kad neprasidės infekcija). Rezultatas – dantų implantai yra išties kokybiški: jie puikiai suderinami su žmogaus organizmu, jų atmetimo tikimybė yra minimali, jie tvirti, atsparūs lūžiams ir ilgaamžiški.

Implantologai – itin aukštos kvalifikacijos specialistai
Odontologijos studijos yra ilgos, sunkios ir brangios. Norint tapti implantologu, reikia investuoti dar daugiau laiko ir pinigų. Kita vertus, vien laiko ir pinigų neužtenka, reikia dar ir turėti „gerą galvą“. Bet kas implantologu tikrai netaps, nes kelias iki to – sunkus, varginantis ir vingiuotas. Tad nenuostabu, kad dantų implantacija yra brangiai įkainojama: ne kiekvienas ją atliks, ne kiekvienas pasieks tokių karjeros aukštumų. Kadangi implantaciją atlieka tokios aukštos kvalifikacijos specialistas, nereikia stebėtis, kad jo įkainiai yra dideli.

Operacija – saugi, greita, be komplikacijų
Implantacija – tai ne paprastas danties užplombavimas, bet operacija. Norint pasiekti geriausių rezultatų, būtina, kad ji būtų tinkamai atlikta. Dantų implantacija – saugi operacija, kurios metu naudojami specialūs, pritaikyti, sterilūs įrankiai, laikomasi visų higienos reikalavimų, imamasi priemonių, kad bet kokia infekcijos tikimybė būtų eliminuota. Trumpiau tariant, visomis išgalėmis siekiama užtikrinti maksimalią operacijos kokybę.

Apibendrinkime: dantų implantų kaina tikrai atitinka jų kokybę
Taigi, jei mūsų kas nors klausia „kiek kainuoja dantų implantavimas“, mes nemeluodami atsakome, jog dantų implantų kaina yra didelė, bet teisinga. Žmonės galėtų skųstis, jog išmetė pinigus į balą, jei rezultatas nepateisintų jų lūkesčių, jei būtų suteiktos nekokybiškos paslaugos. Bet šiuo atveju prieš teigiant, jog dantų implantai kainuoja pernelyg daug, reikia įvertinti jų kokybę bei atsižvelgti į tai, jog operacijas atlieka aukštos kvalifikacijos specialistai. Galų gale, prisiminkite, jog tai – investicija beveik visam gyvenimui (tinkamai prižiūrimi dantų implantai tarnauja keliasdešimt metų). Jei dantų implantų kaina padalinama iš laikotarpio, kurį jie yra tinkami, paaiškėja, kad dantų implantų kaina nėra tokia didelė. Taigi kiek kainuoja dantų implantai? Tiek, kiek jie yra to verti.

Kiti straipsniai